(044) 33-44-556
26 Лютого 2024

Новини: Американська синтетика для сучасних двигунів

Моторні оливи серії SUNOCO ULTRA FULL SYNTHETIC EURO вже зарекомендували себе в Україні як надійні та високоякісні мастильні матеріали для багатьох типів двигунів різних виробників автомобілів. Однак автовиробники не стоять на місці та постійно удосконалюють свої автомобілі для досягнення більшої надійності та ефективності роботи авто. З огляду на тенденції розвитку технологій сучасних двигунів легкових автомобілів та легких вантажівок, було оновлено рецептуру олив серії SUNOCO ULTRA FULL SYNTHETIC EURO для відповідності найновішим вимогам автовиробників та забезпеченню найвищого рівня експлуатаційних властивостей.

Оливи серії SUNOCO ULTRA FULL SYNTHETIC EURO створені для забезпечення вимог найновіших високоефективних європейських дизельних двигунів, що оснащені системами доочищення вихлопних газів, та випускаються в трьох варіантах в’язкості: SAE 0W-20, SAE 5W-30 та SAE 5W-40.

Для більш детального ознайомлення з особливостями та перевагами моторної оливи SUNOCO ULTRA FULL SYNTHETIC EURO пропонуємо перейти за посиланням.