(044) 33-44-556
13 Листопада 2022

Новини: ATF SUNOCO для многоступенчатых автоматических трансмиссий ZF

Всесвітньо-відома німецька фірма ZF (Zahnradfabrik Friedrichshafen) виробляє надійні агрегати трансмісій. Зокрема це 6-ти та 8-ми ступінчасті автоматичні коробки передач типу ZF 6HPхх,  ZF 8HPхх, якими оснащують легкові автомобілі BMW, Jaguar, Land Rover, Porsche, VW/Audi та багато інших.

Надійну та безвідмовну роботу цих агрегатів забезпечують спеціальні оливи – рідини для автоматичних трансмісій (ATF). Автоматичні коробки передач ZF, як правило, заповнені оливою на весь період експлуатації. Однак, через багато факторів, що впливають на термін служби, ZF рекомендує заміну оливи для своїх трансмісій після 150 000 км. В умовах експлуатації з високими температурами та навантаженнями або з невідомою історією  використання транспортного засобу в минулому має сенс замінювати трансмісійну рідину через коротші проміжки часу. Досвід експлуатації показує, що оптимальним терміном заміни рідин у сучасних реаліях є 60 000 км пробігу.

Саме для цього в асортименті SUNOCO є продукти для відповідних автоматичних коробок передач ZF: SUNAMATIC ATF ZF6  для ZF 6HPхх та SUNAMATIC ATF ZF8 для ZF 8HPхх. Ці високоефективні повністю синтетичні рідини спеціально розроблені для використання в багатоступінчастих автоматичних трансмісіях ZF легкових автомобілів і забезпечують їх безперебійну роботу. Рідина SUNAMATIC ATF ZF 8 є більш універсальним продуктом. Хоча вона і спеціально розроблена для 8-ступінчастих автоматичних коробок передач, але також підходить до використання в 6-ступінчастих коробках передач, де зазвичай застосовують SUNAMATIC ATF ZF6.

Ці продукти  SUNOCO для багатоступінчастих трансмісій ZF вже зараз є у наявності в Україні. Детальна інформація про них за посиланнями: SUNOCO SUNAMATIC ATF ZF6 (MC018) та SUNOCO SUNAMATIC ATF ZF8 (MC042)