(044) 33-44-556
26 Лютого 2024

Новини: Безцинкова гідравліка SUNOCO

Постійне вдосконалення та підвищення ефективності гідравлічних систем вимагає вибору нових, більш сучасних, видів гідравлічних рідин. Тому для сучасних гідравлічних систем все частіше рекомендовано використання гідравлічних олив на основі беззольного (безцинкового) пакету протизносних присадок.

SUNOCO SUNVIS 600 — це серія безцинкових нетоксичних гідравлічних олив з протизносними та біологічно-розкладними властивостями. Вони розроблені для систем високого тиску, а також можуть бути застосовані в обладнанні, що експлуатується в екологічно чутливих регіонах.

Оливи серії SUNOCO SUNVIS 600 характеризуються здатністю запобігати зносу, іржі, окисленню, утворенню піни, потраплянню повітря та води. Оливи забезпечують надзвичайну термічну стабільність на додаток до своєї нетоксичної та біорозкладної природи.

Гідравлічні оливи серії SUNOCO SUNVIS 600 доступні  у 6 класах в’язкості за ISO – від VG 15 до VG 100, та відповідають специфікаціям DIN 51524 Part II, Anti-wear Hydraulic Oils (Type HLP) та ISO 11158 (Type HM).

Детальна інформація на нашому сайті.