(044) 33-44-556
11 Лютого 2022

Новини: Чим змастити потужну американську техніку? Відповідаємо.

Розглянемо всі нюанси підбору оливи на прикладі яскравого представника американського  автопрому, нещодавно прибулого в Україну – автомобіля NISSAN NV 1500 з пробігом 90 тис. км. Це вантажопасажирський мікроавтобус з 4-х літровим бензиновим двигуном, на який одразу було встановлено газове обладнання, що є досить поширеною практикою для пригнаних з США автівок з їх величезними робочими об’ємами двигунів і значним споживанням пального. В керівництві з експлуатації прописана рекомендація використовувати оливу, яка відповідає сервісній категорії API SN, із класом в’язкості 5W-30 та з інтервалом заміни 8 тис. км. Ми ж спробуємо пристосувати американські рекомендації до українських реалій.

Перше – сфера застосування. Авто такого класу – це робоча конячка, яка цілодобово грузить і возить чисельні вантажі, дуже часто вище своєї вантажопідйомності, тому вибираємо оливу для важко навантажених двигунів, які працюють в суворих умовах.

Друге – тип пального. Віддаємо перевагу оливі, яка вже була протестована виробником на можливість застосування різних видів пального – бензину і газу, і має відповідний склад базових олив і пакетів присадок.

Третє – найнижчі температури холодного запуску. З огляду на досвід останніх зим добре себе зарекомендували оливи з зимовим класом в’язкості 5W і 10W, які гарантують безпроблемний запуск двигуна при -30°С і -25°С відповідно.

Четверте – пробіг авто. Двигуни з великим пробігом, зазвичай, вже мають збільшені масляні зазори і потребують більшої в’язкості оливи при високих температурах для отримання міцної і нерозривної масляної плівки.

Наш вибір – SUNOCO SUPER C-3 GOLD 10W-30 (API CK-4, CJ-4, CI-4, CI-4 PLUS, CH-4/SN; Caterpillar ECF-3; Cummins CES 20092, 20086, 20085; Detroit Diesel 93K222; Mack EOS-4.5; Renault RLD-4; Volvo VDS-4.5).

Це напівсинтетична олива преміум-класу, розроблена для важко навантажених транспортних засобів, які використовують природний газ, дизель або бензин як джерело пального. Вона зберігає рівень лужного числа в межах норми, відмінно контролює знос та відкладення, має чудову стійкість до окислення та забезпечує тривалий термін служби.

Дякуючи високим експлуатаційним властивостям оливи і напрацьованому досвіду з її використання ми подовжимо інтервал заміни до 10 тис. км, щоб поєднати заміну оливу з сервісом газового обладнання, і таким чином зменшити фінансові витрати та час на непередбачуваний вихід автомобіля з ладу.