(044) 33-44-556
22 Лютого 2023

Новини: Мастило для п’ятого колеса

П’ятим колесом називають сідло, пристрій зчеплення вантажного автомобіля з причепом. Як і будь-який механізм, він потребує обслуговування та періодичного змащення. Ця не дуже приємна та брудна для водія-механіка процедура займає певний час, потребує видалення решток старого мастила, очищення поверхонь сідла, нанесення та розподілу нового захисного шару мастильного матеріалу.

Дуже зручним продуктом для обслуговування п’ятого колеса в нашому асортименті є мастильні блоки GEAR HEAD LUBE 5TH WHEEL GREASE PAD. Блоки темно-сірого кольору розміром приблизно 8х8х1 см складаються з водостійкого біорозкладного мастила на основі соєвої олії, яке покрите стійкою оболонкою для зручного зберігання та обігу.

Типова процедура змащення п’ятого колеса з використанням блоків дуже проста, чиста та швидка: по одному з кожного боку сідла розміщують мастильні блоки, а під’єднання причепа до сідла розчавить блоки та розподілить мастило по змащувальним поверхням. І до наступного обслуговування п’ятого колеса це все!

Більш детальна інформація про продукт за посиланням.