(044) 33-44-556
15 Травня 2022

Новини: Моторні оливи SUNOCO ULTRA FULL SYNTHETIC SP/GF-6A

Серія американських моторних олив SUNOCO ULTRA FULL SYNTHETIC SP/GF-6A забезпечує всебічний захист двигуна і сприяє високому рівню економії пального. Оливи відповідають і навіть перевершують останні галузеві стандарти. Вони вироблені для гарантовано найкращого змащування та захисту бензинових двигунів легкових автомобілів і легких вантажівок навіть у важких умовах експлуатації. Всі оливи серії SUNOCO ULTRA FULL SYNTHETIC SP/GF-6 відповідають найвищим стандартам якості SP Американського інституту нафти (API) і GF-6A Міжнародного консультативного комітету зі стандартизації олив (ILSAC). Як результат – моторні оливи SUNOCO даної серії забезпечать автовласникам покращену економію пального та розширений захист від зносу деталей, надійний захист від передчасного запалювання за низької швидкості (LSPI) у турбодвигунах з безпосереднім впорскуванням, а також запобігають утворенню відкладень.

Ця серія моторних олив розроблена для збереження довговічності двигунів і турбокомпресорів, для надійного захисту від зносу, LSPI, шламу та лаку, окислення та корозії, навіть при використанні пального на основі бензино-спиртових сумішей. Моторні оливи виготовлені за спеціальною технологією із підсилювачем очищення, який допомагає збільшити максимальну продуктивність і ефективність двигунів, особливо таких, що працюють у важких умовах: часті зміни зупинок та руху, перевезення великих вантажів.

Олива SUNOCO ULTRA FULL SYNTHETIC SP/GF-6A доступна у п’яти класах в’язкості: SAE 0W-20, 0W-30, 5W-20, 5W-30, 10W-30. Вони відрізняються покращеною економією пального, адаптованими характеристиками в’язкості, ефективними модифікаторами тертя та підвищеною термічною стабільністю. Ці функції допомагають водіям і механікам зменшити витрати на експлуатацію та обслуговування двигуна.

Додаткова інформація про оливи SUNOCO ULTRA FULL SYNTHETIC SP/GF-6A за посиланням.