(044) 33-44-556
26 Жовтня 2022

Новини: Моторні оливи SUNOCO з в’язкістю SAE 5W-40

Напередодні переходу до експлуатації взимку хочемо звернути увагу власників легкових автомобілів на моторні оливи з в’язкістю SAE 5W-40. Зазвичай це синтетичні моторні з вищими експлуатаційними властивостями та дуже широким температурним діапазоном роботи. Таки оливи мають деякі відмінності від олив з в’язкістю SAE 10W-40 та SAE 5W-30.

У порівнянні з популярними напівсинтетичними оливами з в’язкістю SAE 10W-40 моторні оливи з в’язкістю SAE 5W-40 мають кращі низькотемпературні властивості та забезпечують більш легкий низькотемпературний пуск холодного двигуна, наприклад, після тривалої нічної стоянки.

У порівнянні з самими розповсюдженими оливами з в’язкістю SAE 5W-30 саме оливи з в’язкістю SAE 5W-40 мають кращі захисні властивості за рахунок більш товстої та щільної змащувальної плівки на деталях. Це особливо важливо за експлуатації в навантажених режимах роботи двигуна, наприклад, міські режими перевезення вантажів та пасажирів, їзда бездоріжжям або у ожеледь, або під час тривалого руху на високих обертах по швидкісним магістралям.

У асортименті моторних олив SUNOCO для легкових автомобілів є два продукти з в’язкістю SAE 5W-40. Це повнозольна олива ULTRA FULL SYNTHETIC EURO PLUS 5W-40 та середньозольна олива SYNTURO XENON 5W-40. Ці обидві синтетичні оливи відповідають вищим вимогам якості як за класифікаціями API та АСЕА, так і за стандартами провідних автовиробників BMW, MB, Porsche, Renault, VW. Оливи забезпечують продовжені інтервали сервісного обслуговування, надійну та тривалу роботу двигуна. Відмінністю оливи SYNTURO XENON 5W-40 є її цільове застосування у автомобілях обладнаних сажовими фільтрами (DPF).

Більш повну інформацію про оливи з в’язкістю SAE 5W-40 можна знайти на нашому сайті:

Sunoco Ultra Full Synthetic 5W-40

Sunoco Synturo Xenon 5W-40.