(044) 33-44-556
21 Червня 2024

Новини: Олива для вилок та амортизаторів мототехніки SUNOCO MOTOFORK OIL 5W

Асортимент мастильних матеріалів бренду SUNOCO в Україні поповнився оливою SUNOCO MOTOFORK OIL 5W, що створена для вилок та амортизаторів мототехніки. Відтепер шанувальники мототехніки мають змогу оцінити якість та інноваційність нового продукту.

Олива SUNOCO MOTOFORK OIL 5W забезпечує максимальну безпеку у найскладніших умовах використання та зберігає стабільно високі експлуатаційні властивості в роботі, повністю сумісна з усіма типами еластомерів. Олива містить протипінні присадки, які мінімізують утворення піни навіть за надважких умов, а також забезпечують високий рівень деаерації. Має відмінні протизносні та антикорозійні властивості. Більшість виробників мототехніки рекомендують кожні 12-15 тисяч кілометрів пробігу проводити заміну оливи, а у разі всесезонного використання – перед початком сезону.

Використання оливи SUNOCO MOTOFORK OIL 5W для обслуговування вилок та амортизаторів мототехніки допоможе забезпечити комфортну та безпечну експлуатацію вашого транспортного засобу, та зробить пересування незабутнім та сповненим неймовірних емоцій.

Більш детально ознайомитись з особливостями та перевагами оливи SUNOCO MOTOFORK OIL 5W (MD013) можна на сторінці продукту.