(044) 33-44-556
22 Травня 2023

Новини: Олива SUNOCO SUNIZOL PAG 46 для холодильних систем

Новинка в асортименті SUNOCO в Україні – спеціальна олива для холодильного обладнання SUNOCO SUNIZOL PAG 46. Це повністю синтетична поліалкіленгліколева (PAG) олива, яка має видатні змащувальні властивості та здатна витримувати високі температури і тиск.

SUNOCO SUNIZOL PAG 46, перш за все, призначена для холодильних систем, які використовують HFC (гідрофторвуглецеві) холодоагенти. Цей тип холодильної оливи рекомендується як для автомобільних, так і для стаціонарних систем кондиціонування повітря, а також холодильних систем комерційного та промислового призначення.

Олива SUNOCO SUNIZOL PAG 46, зазвичай, використовується в традиційних автомобільних кондиціонерах з холодоагентом HFC-134a. Вона змащує та захищає деталі компресора, критично важливого компонента системи кондиціонування повітря. Слід зауважити, що олива також ефективна для гібридних та електричних транспортних засобів, які потребують оливу, сумісну з електричними компресорами.

Олива також може бути використана в комерційних холодильних системах, таких як холодильні та морозильні камери, вітрини та транспортні рефрижератори. Ці системи працюють з HFC холодоагентами R-404A та R-507. Інша галузь застосування оливи – це великомасштабні холодильні системи харчової промисловості, холодильні камери на хімічних заводах. У цих системах можуть використовуватися різні холодоагенти, у тому числі аміак, HFC та природні холодоагенти, такі як CO2, пропан, бутан. SUNOCO SUNIZOL PAG 46 також використовують у побутових спліт-системах кондиціонування повітря, що працюють з холодоагентами типу R-410A.

Важливо зазначити, що різне холодильне обладнання може мати різні вимоги до холодильної оливи, серед яких в’язкість, температура застигання та сумісність із холодоагентом. Тому завжди важливо ознайомитися зі специфікаціями та вказівками виробника обладнання, щоб переконатися, що для конкретного застосування використовується відповідний тип і сорт холодильної оливи.

Додаткова інформація про продукт за посиланням.