(044) 33-44-556
15 Березня 2023

Новини: Оптимізація витрат великого автопарку

Якщо ви маєте один мікроавтобус, то кошти на мастильні матеріли в загальній сумі витрат на його утримання займають майже непомітну частину. Проте, якщо парк техніки налічує близько 200 автомобілів, які потребують регламентного технічного обслуговування, то ця стаття витрат становиться вже значно відчутнішою.

Автопарк нашого клієнта – компанії «Райдер Україна», складається переважно з вантажних фургонів Nissan NV1500 та NV2500. Це потужні комерційні автомобілі американського виробництва з 4-літровим атмосферним бензиновим двигуном, рекомендований сервісний інтервал для яких становить 8 тис. км. Окрім того, на ці автомобілі додатково встановлено ГБО задля економії коштів їх клієнтів.

Тому, з метою оптимізації витрат, було запропоновано проведення експлуатаційних випробувань рекомендованої оливи SUNOCO ULTRA FULL SYNTHETIC SP/GF-6A SAE 5W-30 на 4-х вантажних автомобілях NISSAN NV1500 згідно затверджених регламентів програми SUNOCO LUBTEST: зразки оливи відбирались безпосередньо з двигунів автомобілів, а контроль параметрів оливи проводився в незалежній та сертифікованій лабораторії в Німеччині. Експертна оцінка динаміки змін фізико-хімічних показників, концентрації забруднень та частинок зносу дозволяла приймати зважені рішення про можливість подальшої експлуатації оливи.

Кінцеві результати випробувань показали, що олива SUNOCO ULTRA FULL SYNTHETIC SP/GF-6A SAE 5W-30 відмінно виконує свої функції, а запас її експлуатаційних властивостей дозволяє збільшити міжсервісний інтервал її заміни на 50%. Це, в свою чергу, забезпечить зменшення витрат часу та суттєву економію коштів на технічне обслуговування парку автомобілів компанії «Райдер Україна».