(044) 33-44-556
22 Вересня 2022

Новини: Мастильні матеріали SUNOCO для спеціальної техніки допомагають підтримувати її надійність та продовжувати термін служби

Дорога и складна сучасна спеціальна техніка (екскаватори, бульдозери, грейдери, навантажувачі, крани та ін.) працює в дуже складних умовах, пов’язаних з екстремальними навантаженнями, запиленістю, вологою, перепадами температур. Тому ця техніка потребує ретельного технічного обслуговування та використання високоякісних мастильних матеріалів.

Фахівці SUNOCO мають багаторічний досвід у мастильних матеріалах та знають, що саме потрібно для спеціальної техніки. В асортименті SUNOCO є ціла низка моторних та трансмісійних олив, гідравлічних рідин та рідин для мокрих гальм, мастил та антифризів, які призначені для спеціальної техніки.

Оливи та мастила SUNOCO:

 • покращують ефективність компонентів спеціальної техніки;
 • підвищують надійність роботи;
 • продовжують термін служби обладнання;
 • зменшують споживання палива та оливи.

Оливи SUNOCO містять багато захисних присадок, які зменшують знос, зв’язують воду, вуглець, шлам і часточки металів та нейтралізують кислоти. Завдяки меншій витраті палива також зменшуються викиди вуглекислого газу, що сприяє захисту навколишнього середовища.

Оливи SUNOCO – це оливи найвищої якості та з вищим рівнем властивостей. Вони офіційно ліцензовані Американським інститутом нафти АPI та відповідність найвищим стандартам API CK-4, FA-4, SP, а також схвалені провідними виробниками спеціального обладнання Allison, Eaton, Detroit Diesel, Volvo та ін.

Ми пропонуємо використовувати оригінальні мастильні матеріали SUNOCO для обслуговування спеціальної техніки. Мастильні матеріали SUNOCO відповідають високим стандартам, необхідним для того, щоб спеціальна техніка зберігала високу ефективність і мала низькі витрати на експлуатацію протягом усього терміну служби.

Найбільшим попитом для спеціальної техніки серед клієнтів SUNOCO користуються такі продукти:

 • SUNOCO SUPER C SYNTHETIC BLEND 10W-40 CK-4
  Напівсинтетична моторна олива найвищої якості для дизельних двигунів великої потужності, що працюють в умовах високого навантаження. Ефективна для всіх типів дизельних двигунів, у тому числі з екологічними нормами Euro VI та продовженими інтервалами сервісного обслуговування (до 500 мотогодин та більше);
 • SUNOCO HEAVY DUTY SUPER HPD 15W-40
  Мінеральна високоякісна моторна олива для всіх типів дизельних двигунів позашляхової та спеціальної техніки. Олива ефективна для двигунів оснащених системами EGR, SCR, та які використовують дизельне пальне з максимальним вмістом сірки 0,5%.
 • SUNOCO ULTRA GL-5 80W-90
  Надійна високоякісна олива для агрегатів механічних трансмісій які працюють в умовах екстремальних навантажень. Ефективна для усіх типів механічних трансмісій, у тому числі гіпоїдних та конічних зубчастих передач, диференціалів, де рекомендовані оливи класу API GL-5.
 • SUNOCO KRATOS ALTRAX B
  Універсальна гідротрансмісійна олива преміум класу. Призначена для використання в сучасних трансмісіях, головних передачах та гідравлічних системах тракторів і позашляхової техніки.
 • SUNOCO TO-4 TRANSFLUIDS 10W
  Універсальна гідротрансмісійна олива преміум-класу для трансмісій з перемиканням передач під навантаженням (power-shift), гідростатичних трансмісій, гідротрансформаторів, бортових передач, гальм мокрого типу та гідравлічних систем Caterpillar та іншої позашляхової, будівельної або гірничодобувної техніки.
 • SUNOCO SUNVIS 832(846) WR HV
  Універсальні гідравлічні оливи з високими протизносними властивостями, які відповідають вимогам більшості виробників гідравлічного обладнання. Використовуються в гідравлічних системах та засобах керування пресів, кранів, стріл тощо. Особливо ефективні в обладнанні, яке піддається впливу високих температур і/або високих навантажень

 

З повним переліком мастильних матеріалів SUNOCO для спеціальної техніки ви можете ознайомитись в брошурі на нашому сайті за посиланням.