(044) 33-44-556
03 Травня 2022

Новини: Аграрні рішення від SUNOCO

Новітні велетні-комбайни, потужні трактори (а ми знаємо, що ними можна не тільки борону тягти) – ця та інша сучасна сільськогосподарська техніка в пересічної людини викликає подив та захоплення, адже деколи схожа на космічний апарат. Роботи, які вони виконують, відрізняються від притаманних звичайній шосейній техніці, та ще й умови експлуатації самої техніки інші – надзвичайно високе питоме навантаження при відносно низький швидкості, високі температури та постійна підвищена запиленість. Саме тому до технічного стану та обслуговування такої техніки висуваються серйозні вимоги, в тому числі й до якості технічних рідин та олив, що використовуються. Мастильні матеріали, які застосовуються в сільськогосподарській техніці, мають бути стійкими до температурних, хімічних та механічних деструкцій, повинні протидіяти окисленню та захищати від зносу рухомі деталі, що змащуються, на протязі усього інтервалу використання.

Моторні оливи SUNOCO для важких умов експлуатації комерційної техніки відмінно справляються з покладеним на них завданням. Поміж них слід відзначити оливу SUNOCO HEAVY DUTY SUPER HPD 15W-40 (API CI-4; ACEA E7), адже це високоефективна всесезонна моторна олива для важконавантажених дизельних двигунів з та без турбонагнітача, із проміжним охолоджувачем або без нього та з прямим або непрямим впорскуванням пального. Особливо рекомендована для двигунів з низьким рівнем викидів EURO V, що не оснащенні сажовими фільтрами (DPF), та сумісна з двигунами попередніх поколінь – EURO I, II, III та IV. Завдяки сильним диспергуючим та миючим властивостям цієї оливи, що запобігають утворенню осаду та відкладень, забезпечується виняткова чистота двигуна, що є надзвичайно важливою умовою для довготривалої його роботи.

Окремої уваги заслуговують спеціалізовані універсальні оливи, які більшість аграріїв знають як UTTO (Universal Tractor Transmission Oil) або гідро-трансмісійні. Їхнє головне призначення – бути єдиною оливою для багатьох вузлів техніки – гідравлічних систем та систем гідропідсилювача керма, важконавантажених трансмісій, диференціалів та головних передач, «вологих» дискових гальм, гідростатичних передач та механізмів відбору потужності. Завдяки їх універсальності досягається оптимізація складського зберігання та зменшується ризик неправильного використання олив. Зокрема, SUNOCO TH FLUID – це надійна олива, гідний представник високоякісних олив UTTO, має чудові експлуатаційні властивості та сумісна з величезною кількістю різноманітних моделей аграрної та позашляхової техніки світових виробників. Олива SUNOCO TH FLUID має виняткові низькотемпературні властивості для роботи техніки в широкому діапазоні навколишніх температур та надійно захищає ключові компоненти техніки, що змащуються, від зносу та задирів. Повний перелік «аграрних» універсальних олив SUNOCO можна знайти за посиланням на сайті офіційного ексклюзивного імпортера мастильних матеріалів SUNOCO в Україні https://sunocoukraine.com/product-category/agriculture/