(044) 33-44-556
12 Жовтня 2022

Новини: Спеціалізовані оливи SUNOCO для власників легковиків RENAULT

Лінійку високоякісних олив торгової марки SUNOCO в Україні поповняють моторна і трансмісійна оливи, які особливо рекомендовані для застосування в легкових автівках RENAULT.

Синтетична моторна олива SUNOCO SYNTURO CRYSTAL C4 5W-30 виготовлена за «Low SAPS» технологією і спеціально призначена для сучасних дизелів групи Renault, оснащених сажовими фільтрами (DPF). Перш за все це екологічно чисті двигуни з нормами до Euro 6 включно, де рекомендоване використання олив з вимогами Renault RN0720. Окрім широкого ряду моделей із сажовими фільтрами ця олива також придатна і для деяких автомобілів Renault без них, зокрема Laguna, Kangoo та ін.

Спеціально для власників легкових автомобілів Renault з механічною трансмісією пропонується синтетична енергоощадна олива SUNOCO GEAR GL-5 SUPERFLOW 75W-80. Цю оливу було розроблено для механічних коробок передач французьких автомобілів таких марок як Renault, Peugeot і Citroën. Оливу треба використовувати, коли потрібна специфікація API GL-5 Renault, та/або якщо виробник рекомендує трансмісійну оливу з низькою в’язкістю SAE 75W-80.

Додаткова інформація про оливи за посиланнями Sunoco Synturo Crystal C4 5W-30 та Sunoco Gear GL5 Superflow 75W-80.