(044) 33-44-556
23 Липня 2020

Новини: SUNOCO почала відвантаження продукції

Компанія «Саноко Трейдінг» – офіційний представник бренду SUNOCO – оголосила про початок відвантаження широкого спектру мастильних матеріалів з серпня 2020 року: склад наповнений продукцією і готовий до роботи з партнерами. Початок відвантаження – гарна подія для дистриб’юторів: з продукцією SUNOCO працювати дуже  легко, а партнерські відносини прозорі та вигідні. Ми готові до взаємовигідної співпраці і маємо намір розширювати та зміцнювати позиції  українського ринку.

В асортименті представлені моторні, трансмісійні, гідравлічні, редукторні оливи та мастила для легкових та вантажних автомобілів, сільськогосподарської та спеціальної техніки, а також широкий перелік спеціалізованих мастильних матеріалів промислового призначення. Вся продукція відповідає американським та світовим стандартам якості, а також вимогам провідних світових виробників техніки та обладнання.

Особливої уваги заслуговують ресурсозберігаючі моторні оливи SUNOCO, які відповідають жорстким вимогам до експлуатаційних властивостей найсучасніших категорій API SP та ILSAC GF-6A. За рахунок ретельно підібраних синтетичних базових олив і найновіших пакетів присадок вони забезпечують менший опір рухомим деталям двигуна, знижують тертя, скорочують час прогріву за низьких температур, а отже, допомагають двигуну працювати з високою продуктивністю при меншому споживанні пального.