(044) 33-44-556
19 Червня 2022

Новини: SUNOCO SUPER C 15W-40 CK-4 офіційно схвалена Mercedes-Benz

Mercedes-Benz AG повідомив, що моторна олива для дизельних двигунів SUNOCO SUPER C 15W-40 CK-4 виробництва Sunoco Lubricants /Philadelphia, PA, USA/ схвалена для використання у відповідних транспортних засобах та агрегатах Mercedes-Benz згідно специфікації MB 228.31.

MB 228.31 — це специфікація моторної оливи з середнім рівнем щодо сульфатної золи, вмісту фосфору та сірки. Розроблена для використання при нормальних інтервалах заміни у високоефективних середніх і важких дизельних двигунах, оснащених передовими системами додаткового очищення відпрацьованих газів, таких як дизельні сажові фільтри (DPF).

Це насамперед комерційні транспортні засоби МВ з двигунами Euro VI, серед яких міські та рейсові автобуси Conecto, магістральні буси Travego, Setra, вантажівки Unimog та ін. Ефективним є використання таких олив також і у двигунах автомобілів і техніки з попередніми вимогами до чистоти відпрацьованих газів (до Euro V), наприклад у мікроавтобусах Vito, Sprinter з двигунами без сажових фільтрів, колісних навантажувачах з двигунами МВ тощо.

Використання схваленої моторної оливи надає користувачеві впевненості у безвідмовній експлуатації техніки MB та можливості використання оливи у гарантійний період.

Додаткова інформація про оливу за посиланням.