(044) 33-44-556
23 Квітня 2022

Новини: SUNOCO SUPER C SYNTHETIC BLEND 10W-40 CK-4 – моторна олива для багатьох застосувань

В першу чергу ця олива створена для дизельних двигунів внутрішнього згоряння комерційного транспорту, що оснащенні системами обробки вихлопних газів. Завдяки зниженій зольності оливи її застосування дозволяє значно збільшити ресурс роботи ERG та SCR систем двигуна. Крім того, ця олива виготовлена із додаванням синтетичних базових олив і здатна витримувати важкі або надважкі умови експлуатації техніки. Іншими словами, це моторна олива з рівнем якості API CK-4 для комерційних авто та техніки з двигунами рівня EURO 5 і вище. До того ж рівень її властивостей повністю перекриває попередні вимоги до олив, а сама олива може бути застосована в двигунах, для яких рекомендована будь-яка попередня категорія API класу С.

Таким чином, олива SUNOCO SUPER C SYNTHETIC BLEND 10W-40 CK-4 має широкий діапазон застосувань в дизельних двигунах вантажних автомобілів, генераторів, помп, аграрної та позашляхової техніки.

Більш детально про оливу  SUNOCO SUPER C SYNTHETIC BLEND 10W-40 CK-4 за посиланням https://sunocoukraine.com/product/motorna-olyva-sunoco-super-c-synthetic-blend-10w-40-ck-4-6563/