(044) 33-44-556
17 Листопада 2022

Новини: SUNOCO SYNTURO DYNAMIC 5W-30

Незабаром на полицях українських автомагазинів з’явиться моторна олива SUNOCO SYNTURO DYNAMIC 5W-30. Це сучасна повністю синтетична малов’язка та енергоощадна олива з унікальними властивостями. Головними відзнаками цієї оливи є відповідність специфікаціям ACEA A5/B5 та Ford M2C-913D.

Характеристики ACEA A5/B5, які вимагають знижених показників в’язкості оливи за високих робочих температур та високих обертів, забезпечують реальну економію пального навіть у сучасних надпотужних двигунах. Синтетична основа та спеціальні модифікатори тертя надають виняткову стійкість масляній плівці, зменшують тертя, підтримують необхідний тиск у системі змащення та сприяють зниженню споживання оливи на вигар.

Стандарт Ford M2C913-D спеціально розроблений для відповідності найновішим технічним вимогам до бензинових і дизельних двигунів Ford. Окрім додаткової економії пального це гарантує стійкість до високих робочих температур, стабільність в’язкості оливи протягом усього інтервалу сервісного обслуговування та чистоту двигуна.

Незважаючи на те, що олива SUNOCO SYNTURO DYNAMIC 5W-30 ідеально підійде для  двигунів автомобілів сімейства Ford Focus та С-Max, більшості моделей Land Rover та  Jaguar,  вона також, відповідно до рекомендацій автовиробників, забезпечить надійний захист двигунів автомобілів BMW, GM, MB, Renault, VW та ін.

Додаткова інформація про оливу за посиланням.