(044) 33-44-556
26 Травня 2023

Новини: SUNOCO Ultra Full Synthetic SAE 0W-16 SP/GF-6B – поповнення топового асортименту моторних олив SUNOCO в Україні

Ця надсучасна, повністю синтетична енергоощадна олива спеціально розроблена для відповідності та перевищення останніх галузевих стандартів API SP та ILSAC GF-6B. Олива, в першу чергу, підходить для двигунів нових моделей автомобілів, які вимагають наднизької в’язкості SAE 0W-16 від оливи. Це гібридні транспортні засоби та автомобілі топ-класу з двигунами з прямим упорскуванням 2019 року випуску та новіші від таких виробників, як Toyota, Honda та General Motors.

Гібридні транспортні засоби, як правило, мають двигуни менших розмірів і потужність значною мірою покладають на електродвигуни, а це означає, що їм потрібна високоякісна моторна олива, яка може забезпечити ефективне змащення та зменшене тертя. Моторна олива Sunoco Ultra Full Synthetic SAE 0W-16 SP/GF-6B має наднизьку в’язкість, що дозволяє їй легко прокачуватись по системі змащення двигуна, зменшуючи тертя та покращуючи економію пального.

Сучасні двигуни з турбонагнітачами та прямим упорскуванням мають паливні форсунки високого тиску, які розпилюють пальне безпосередньо в камеру згоряння, що може призвести до накопичення вуглецю та інших проблем, якщо моторна олива не відповідає певним вимогам. Олива Sunoco Ultra Full Synthetic SAE 0W-16 SP/GF-6B містить передові присадки для контролю відкладень, які допомагають підтримувати двигун чистим і вільним від шкідливих домішок, забезпечуючи оптимальну ефективність і довговічність.

Слід зауважити, що не всі сучасні автомобілі передбачають використання олив з в’язкістю SAE 0W-16, тому важливо перевірити посібник користувача транспортного засобу, щоб переконатися, що ця моторна олива сумісна з певною маркою та моделлю автомобіля.

Додаткова інформація про оливу за посиланням.