(044) 33-44-556
29 Березня 2022

Новини: Універсальна моторна олива по-американськи

Для виконання своєї робити майже кожна компанія використовує комерційну техніку. Але для різних бізнес завдань необхідна різна техніка, яка відповідає тим чи іншим вимогам. Отже, з поступовим розвитком компанії у неї на балансі утворюється великий парк різноманітної техніки та автомобілів, забезпечуючи безперервний виробничий процес.

В той же час, для ефективного використання кожна одиниця техніки вимагає правильного та своєчасного обслуговування. І чим більше різних видів, моделей та модифікацій  техніки в парку, тим більше необхідно різних видів моторних олив для проведення обслуговування двигунів. Крім того, якщо в парку використовується великий асортимент моторних олив, то існує ризик неправильного застосування моторної оливи, що може призвести до вкрай небажаних наслідків. До того ж велику кількості різних моторних олив ще треба придбати (тобто, вкласти кошти) і правильно її зберігати. Тому обслуговування змішаних автопарків – це ще одна важлива бізнес задача.

ЇЇ рішенням може стати моторна олива SUNOCO SUPER C-3 GOLD, яка призначена для використання в двигунах комерційних транспортних засобах, які використовують природний газ, дизель або бензин в якості пального. Тобто це універсальна моторна олива для вищеназваних двигунів рухомої або стаціонарної комерційної техніки.

Більш детально про оливи SUNOCO SUPER C-3 GOLD за посиланням https://sunocoukraine.com/product-category/motor-cargo/