(044) 33-44-556
26 Грудня 2021

Новини: В чому користь від перевірки рівня оливи

Згідно останніх  досліджень в Британії 75% водіїв ніколи не перевіряють рівень оливи в двигуні. Між тим, об’єм залитої оливи має неухильно підтримуватись між позначками мінімум і максимум на оливному щупі.

Низький рівень оливи в картері призводить до більш швидкої втрати залишковим об’ємом своїх властивостей: окислюється базова основа, руйнуються присадки. Власно кажучи, менша кількість оливи не витримує високих температур, забруднень, погано відводить тепло, не очищує деталі, гірше запобігає корозії, погіршує змащування. Внаслідок цього деталі двигуна зношуються, перегріваються та поступово руйнуються. В найгіршому випадку це може призвести до капітального ремонту.

Високий рівень оливи призводить до збільшення тиску в картері і поступового видавлювання ущільнень, що може призвести до раптового витоку в найнесподіваніший момент. Через зростання опору затрудняється запуск двигуна в холодну погоду. Збільшується утворення нагарів в циліндрах двигуна, що навіть може призвести до залігання маслоз’ємних кілець. Надлишки оливи через систему вентиляції картеру потрапляють в камеру згоряння і потім в випускну систему, забруднюючи каталізатори і сажові фільтри. Це змушує частіше запускати режим регенерації систем очистки відпрацьованих газів, що призводить до їх надмірного розжарювання і зменшення ресурсу всіх елементів.

Використання преміальних олив американського бренду SUNOCO допоможе позбутися обох «проблем позначок на щупі». Низькі значення по NOACK (втрати оливи через випаровуваність при високих температурах) гарантують, що рівень оливи не впаде нижче позначки мінімум через її надмірне згоряння. А зручна прозора лінійка на каністрах дозволить точно виміряти необхідний об’єм заливки при технічному обслуговуванні, запобігаючи переливу вище максимальної позначки.

З SUNOCO ваше авто завжди на ходу.