(044) 33-44-556
26 Березня 2022

Новини: Відкрита вакансія: фахівець з продажу мастильних матеріалів

Провідний бренд SUNOCO шукає у свою команду професіоналів з продажу мастильних матеріалів в сегменті B2B, основним завданням яких є пошук та залучення клієнтів, а також їхня підтримка.

Вимоги – досвід продажів у каналі В2В не менше 3-х останніх років (мастильні матеріали рівня середній+/преміум), наявність налагоджених особистих контактів з В2В-клієнтами на рівні осіб, які приймають рішення, вміння працювати із запереченнями та винахідливість у пошуку рішень.

Вимоги до кандидата високі: ми шукаємо того, хто зможе себе «продати», що має на увазі не лише розповідь про свій досвід, а й показ реального плану дій з конкретними цілями та результатами, а також того, хто вміє працювати на результат, шукати рішення, а не причини «чому не виходить».

Випробувальний термін 3 місяці, про успішне проходження якого свідчить досягнення поставленої мети з продажу. Всі необхідні інструменти обов’язково надаються.

Офіційне працевлаштування в іноземну компанію, повністю офіційна та гідна оплата праці, службовий автомобіль.

Якщо Ви або Ваші знайомі відповідають заявленим вимогам, а також готові до досягнення амбітних цілей спільно з нашою командою – чекаємо на резюме та рекомендації:

hryshyna.victoria@sunocoukraine.com та sokol.denis@sunocoukraine.com