Компанiя – Sunoco Trading Ukraine

Компанiя

SUNOСO сьогодні: світовий лідер нафтопереробки

SUNOСO відома по всьому світу перш за все як нафтопереробна корпорація. Щороку ми транспортуємо і реалізуємо мільйони тонн мастильних матеріалів, палива, сирої нафти та інших продуктів.

Заснована в 1886 році фірма в Піттсбурзі (штат Пенсільванія) через кілька років уже володіла трубопроводами, заправними станціями і резервуарами для зберігання. 17 березня 1890 року вона стала The Sun Oil Company, що займається виробництвом, транспортуванням, зберіганням і продажем нафти і нафтопродуктів. У 1895 році на нафтопереробному заводі в Толедо (штат Огайо) зародилася торгова марка SUNOСO.

Так SUNOСO виросла в одну з найбільших компаній з дистрибуції палива в США. Зараз 10 000 наших автозаправних комплексів працює 33 штатах.

Нафтовидобуток, нафтопереробка та величезна мережа АЗС — тільки частина бізнесу корпорації. SUNOСO також займається суднобудуванням, видобутком ртуті, логістикою, управлінням нерухомістю і ще десятком бізнес-напрямків. Представництва компанії розташовані на 6 континентах в 30 країнах світу. Такого успіху SUNOСO змогла досягти завдяки постійним інноваціям, розробка і впровадження яких змінювали не тільки компанію, але і всю галузь.

 

Історія компанії: до успіху через інновації

SUNOСO – це компанія, яка завжди знаходиться в русі – постійно модернізується, розвивається і ефективно працює. Маючи більш ніж 130-річною історією, ми дізналися, що успіх приходить до тих, хто не просто готовий до змін, а сам розробляє і впроваджує нововведення.

І це дійсно інновації – технологічні прориви, які випереджали час:

  • 1937 – компанія ввела в експлуатацію першу в світі великомасштабну промислову установку каталітичного крекінгу в Маркус Хук, штат Пенсільванія, яка діє до сих пір, виробляючи гоночне паливо.
  • 1956 – SUNOСO розробила паливно-роздатковий комплекс для подачі бензину різного типу, ніж зробили революцію в нафтовій промисловості. Устаткування такого ж принципу роботи сьогодні використовується на всіх АЗС.
  • 1983 – представлений неетилований бензин ULTRA 94 з найвищим октановим числом на ринку.

Звичайно, за 130 років багато що змінилося, і ми пишаємося, що стали частиною цих змін. Незмінним залишається наше прагнення допомагати клієнтам і розвиватися за рахунок інновацій.

 

Географія і партнерство

Представництва SUNOCO розташовані в 30 країнах світу: Північна і Південна Америка, Африка, Австралія, Європа і Азія. Офіс в Україні – перший вихід компанії на ринок СНД.

SUNOСO Ukraine підтримує на складі постійний асортимент масел і мастил:

  • автомобільні;
  • надпотужні дизельні;
  • промислові;
  • комерційні;
  • металообробні;
  • електроізоляційні;
  • технологічні.

Ми напряму постачаємо продукцію з США, приділяючи увагу умовам транспортування і зберігання. Тому ви можете бути впевнені в якісних характеристиках товарів.

Наші фахівці допоможуть з вибором продукції, дадуть грамотну технічну консультацію.

Зв’яжіться з нами і дізнайтеся, як мастильні матеріали SUNOCO можуть працювати на вас.