(044) 33-44-556
20 Травня 2022

Новини: Які оливи краще застосовувати при використанні пального з біотеанолом

На АЗС України можна побачити бензини із додаванням біоетанолу або технічного спирту. Позначаються такі бензини додатковою літерою Е у маркуванні (від початкової літери в слові Ethanol), наприклад, А-95Е. Пальне зі спиртом дещо дешевше за звичайне і з цієї причини приваблює водіїв.

Використання бензину зі спиртом, як правило, не викликає питань під час експлуатації автомобіля. Проте є одна особливість. За випадкового потрапляння такого бензину в картер двигуна, наприклад, внаслідок несправності паливної апаратури, це може призвести до утворення нерозчиненого шару забруднень, і в подальшому негативно вплинути на властивості оливи. Тут дуже важливою є здатність моторної оливи емульгувати, розчиняти спирт, щоб такий шар забруднення не з’являвся зовсім.

Спеціальні американські моторні оливи #SUNOCO відповідають найвищім категоріям якості API та мають природну здатність до розчинення бензину. Ця важлива властивість цих олив закладена під час їх виробництва завдяки використанню високоефективних пакетів присадок зі спеціальними властивостями та високоякісної бази. Тому їх можна і доцільно застосовувати в ДВЗ за використання пального зі спиртом.

SUNOCO ULTRA FULL SYNTHETIC SP/GF-6A та SUNOCO ULTRA SYNTHETIC BLEND SP/GF-6A

SUNOCO ULTRA FULL SYNTHETIC SAE 0W-16 SP/GF-6B

Перелік офіційно ліцензованих Американським Інститутом Нафти (API) олив SUNOCO на відповідність найвищим експлуатаційним вимогам якості доступний за посиланням.

Детальну інформацію про оливи Sunoco можна знайти на сайті офіційного ексклюзивного  представника SUNOCO в Україні: sunocoukraine.com