(044) 33-44-556
11 Березня 2024

Новини: Оновлення олив SUNOCO HEAVY DUTY SUPREME

Моторні оливи серії SUNOCO HEAVY DUTY SUPREME вже зарекомендували себе як якісні та надійні мастильні матеріали для різноманітної комерційної техніки. Більш того, постійне оновлення екологічних вимог та вимог до енергоефективності моторних олив стало поштовхом до оновлення та покращення формуляції олив серії SUNOCO HEAVY DUTY SUPREME.

Ці оливи призначені для сучасних високопродуктивних двигунів, що оснащені системами доочищення вихлопних газів, а також можуть бути застосовані у двигунах попередніх модифікацій. Нова формуляція оливи отримала оновлені ключові специфікації за ACEA E11 на заміну ACEA E9 та API CK-4 на заміну API CJ-4, окрім того оновлені специфікації ключових світових виробників автомобілів та двигунів: CAT, Cummins, Detroit Diesel, Mack, MAN, DAIMLER, MTU, Renault, Volvo, FORD, DEUTZ.

Як і раніше олива доступна в двох класах в’язкості за SAE: 10W-30 та 15W-40. Більш детально ознайомитись з особливостями, перевагами, а також оновленими специфікаціями моторних олив серії SUNOCO HEAVY DUTY SUPREME можна на нашому сайті за посиланням.