(044) 33-44-556
01 Вересня 2022

Новини: Разом із SUNOCO до перемоги!

Моторна олива на синтетичній основі SUNOCO SUPER C GOLD 15W-40 API CK-4 (3143) офіційно схвалена військовими США та отримала допуск MIL-PRF-2104N на використання у військовій техніці. Також олива внесена до кваліфікаційної бази даних (QPD – Qualified Products Database) Міністерства Оборони Сполучених Штатів.

Специфікація MIL-PRF-2104N є найновішою щодо вимог та поширюється на мастильні оливи для дизелів, а також для застосування в якості гідротрансмісійних рідин для передачі енергії в спеціальному обладнанні. Перш за все це дизельні двигуни, важкі автоматичні трансмісії і коробки передач з перемиканням під навантаженням, гідравлічні системи і негіпоїдні редуктори бойового та тактичного обладнання, інженерного-будівельного та транспортно-розвантажувального обладнання.

Ці оливи виготовляються з використанням високоякісних мінеральних базових олив у поєднанні з надійним пакетом функціональних присадок. Оливи, на які поширюється специфікація MIL-PRF-2104N, відповідають класифікації API CI-4 і додатково включають модифікований тест на 2-тактному дизельному двигуні DDC 6V92TA та спеціальні вимоги до використання олив у трансмісіях. Рекомендований температурний діапазон використання таких олив від -20 до +50 оС.

Додаткова інформація про оливу за посиланням.