(044) 33-44-556
19 Березня 2022

Новини: Ресурсозберігаючі оливи SUNOCO заощаджують кошти

Ціни на паливо неодмінно поступово зростають, і все частіше автолюбителі замислюються над тим, як  заощадити гроші на заправці. Хтось перестає користуватися кондиціонером в найспекотніші дні, щоб не споживати потужність двигуна, хтось кидається знімати з криші багажники, кріплення для велосипедів та дефлектори для зменшення аеродинамічного опору руху, а відповідно й витрат пального. Дехто намагається рідше гальмувати, щоб потім не прискорюватися і не розкручувати двигун на збагаченій суміші.

Досвідчені автовласники купують ресурсозберігаючі моторні оливи SUNOCO, які за рахунок ретельно підібраних синтетичних базових олив і найновіших пакетів присадок забезпечують менший опір рухомим деталям двигуна, знижують тертя, скорочують час прогріву при низьких температурах, а, отже, допомагають двигуну працювати з високою продуктивністю при меншому споживанні пального.

SUNOCO ULTRA FULL SYNTHETIC SP/GF-6A SAE 5W-20 відповідає жорстким вимогам до експлуатаційних властивостей найсучасніших категорій API SP та ILSAC GF-6A. Ця моторна олива захищає бензинові низько швидкісні двигуни з попереднім запалюванням (LSPI), забезпечує покращений захист від високотемпературних відкладень для поршнів і турбокомпресорів, більш жорсткий контроль осаду та лакових відкладень, і має статус «Ресурсозберігаючої» по API, що означає додаткову економію пального. Тож, заощаджуйте  гроші з американськими оливами  SUNOCO.