(044) 33-44-556
25 Травня 2022

Новини: SUNOCO SUPER C 15W-40 CK-4 – перевірена надійність

SUNOCO SUPER C 15W-40 CK-4 –  високоефективна моторна олива спеціально створена для максимально можливого захисту сучасних дизельних двигунів, що встановленні на шосейних або позашляхових транспортних засобах.

SUNOCO SUPER C 15W-40 CK-4 задовольняє потреби клієнтів в моторній оливі з надійною в’язкістю SAE 15W-40 та характеристиками, які перевершують властивості звичайних мінеральних олив. Така комбінація користується значним попитом серед власників дизельних траків і магістральних автобусів, малих вантажівок та мікроавтобусів, що експлуатуються як у режимі номінальних навантажень на магістралях, так і у несприятливих для двигуна робочих циклах в межах міста.

Ця моторна олива забезпечує винятковий захист від високих робочих температур навіть у найбільш стресових умовах. Олива забезпечує надійну роботу двигуна на пальному з достатньо високим вмістом сірки (S < 0,2 %). Видатна дисперсність сажі та висока стабільність властивостей допомагає захистити циліндри, поршні, кільця та компоненти клапанного механізму від зносу та корозії. SUNOCO SUPER C 15W-40 CK-4 — це універсальна моторна олива, яка рекомендована для чотиритактних дизельних двигунів з нагнітачами або без та чотиритактних бензинових двигунів, які потребують оливи категорії якості API CK-4/SN і класу в'язкості SAE 15W-40. Більш докладна інформація про оливу за посиланням.