(044) 33-44-556
17 Березня 2023

Новини: Купуєте оливи SUNOCO – отримуєте автомобіль NISSAN!

Компанія «Саноко Трейдінг» пропонує своїм клієнтам приєднатись до «Партнерської Програми» та одразу отримати вантажний автомобіль NISSAN NV1500 для щоденної доставки мастильних матеріалів SUNOCO.

Алгоритм Програми простий та прозорий – достатньо лише купувати продукцію торговельної марки SUNOCO за погодженим заздалегідь планом та вже з самого почату користуватись автомобілем. Після успішного виконання плану партнери мають можливість отримати автомобіль у власність.

Автомобіль брендується відповідно корпоративних стандартів SUNOCO із зазначенням контактних даних партнеру, що сприяє зростанню впізнаваності як бренду олив, так і безпосередньо впливає на імідж компанії-партнера.

Тривалість Програми – від 12 місяців. По її закінченню та за умови виконання закупівельних планів партнер отримує мотиваційну виплату, яка компенсує витрати на придбання та оренді платежі (відповідно положень Програми автомобіль передається на умовах оренди). В результаті учасник Партнерської Програми SUNOCO отримає у власність потужний, місткий та надійний автомобіль NISSAN NV1500.

Більш детальну інформацію про Програму можна дізнатись безпосередньо у офіційного ексклюзивного імпортера мастильних матеріалів SUNOCO компанії «Саноко Трейдінг» за телефоном +38 (044) 33-44-556 або відправивши запит на електронну пошту contact@sunocoukraine.com