(044) 33-44-556
02 Квітня 2022

Новини: Літрова каністра моторної оливи для потужної вантажівки

Це звучить досить незвично, тому що всі звикли асоціювати габаритну техніку з бочками або каністрами великої ємності. І це зрозуміло – на одну повну заміну оливи в двигуні потрібно не менше 20 літрів.

Інше питання – необхідність обов’язкового поповнення рівня оливи в дизельному двигуні під час експлуатації авто через те, що кількість оливи поступово зменшується через її витрати. Для таких випадків возити з собою велику тару з оливою можна, але чи зручно?

Споживання моторної оливи дизельним двигуном – це нормальне явище, а самі виробники дизельних двигунів зазначають це в своїх інструкціях по експлуатації. Беручи до уваги експлуатаційні властивості дизельних двигунів, ми прагнемо, щоб нашим споживачам було саме зручно користуватись продукцією SUNOCO, і тому додатково фасуємо сучасні моторні оливи для вантажної техніки в каністри-кварти (0,946 л), які, безумовно, знадобляться в дорозі, коли необхідно долити незначну кількість оливи в двигун. До того ж, їх зручно возити з собою, зберігати та використовувати – «долив та викинув у смітник». А маркування на каністрі завжди убезпечить від неправильного застосування, якщо в каністрі залишиться олива для наступного поповнення.