(044) 33-44-556
26 Лютого 2022

Новини: Олива SUNOCO TH FLUID — рушій твоєї техніки

Двигун — це серце будь-якої техніки. Однак без трансмісії техніка не зможе рухатись, тому за її справністю теж варто пильнувати. Багато сучасних моделей аграрної та позашляхової техніки від найрізноманітніших виробників обладнано так званими коробками типу «powershift», які разом з іншими компонентами трансмісії змащуються із загального резервуара оливи. Це можливо завдяки застосуванню спеціальних олив UTTO (їх ще називають гідротрансмісійними), склад яких забезпечує необхідний рівень змащення різних деталей вузлів техніки.

Таким чином, олива UTTO застосовується для змащення важко навантажених трансмісій, диференціалів, бортових передач, гідравлічних систем, систем кермового управління з підсилювачем, мокрих гальм, валів відбору потужності та гідростатичних приводів аграрної та позашляхової техніки. Тому олива UTTO має бути якісною, відповідати вимогам виробника техніки, також її необхідно своєчасно замінювати.

SUNOCO TH FLUID — гідний представник високоякісних олив UTTO, має чудові експлуатаційні властивості та сумісність з величезною кількістю різних моделей аграрної та позашляхової техніки. Весь перелік специфікацій оливи та переваги її застосування — в технічному описі за посиланням https://sunocoukraine.com/product/transmisijno-hidravlichna-olyva-utto-sunoco-th-fluid-4413/
Варто зазначити, що ця олива має температуру замерзання –44°C, тобто в нашому кліматі її можна використовувати протягом цілого року.