(044) 33-44-556
03 Листопада 2022

Новини: Оливи для генераторів

У теперішній час широке розповсюдження отримали надійні помічники – побутові електрогенератори потужністю 3-6 кВт. Такі генератори упродовж декількох годин відсутності напруги в центральній електромережі можуть забезпечувати одночасну роботу холодильника, телевізора, чайника та освітлювати помешкання. Зазвичай генератори розроблені на базі економічних 4-тактних бензинових двигунів з відносно невеликим робочим об’ємом 150…500 см3.

Не зважаючи на фрагментарність ринку генераторів за географією, великою кількістю торгових марок, потужністю, всі вони потребують технічного догляду, основним з яких є використання належних моторних олив.

Виробники генераторів рекомендують обирати моторні оливи за рівнем якості та за в’язкістю. Рівень якості оливи традиційно вказують згідно норм API (Американський Інститут Нафти). Ці норми як раз і класифікують, в тому числі, оливи для 4-тактних бензинових двигунів. В’язкість оливи вказують згідно класифікації SAE (Товариство автомобільних інженерів США) в залежності від температурних умов експлуатації генератора. У температурному діапазоні від -25 °С та вище +40 °С доцільним є використання оливи з в’язкістю SAE 10W-30. Цим умовам відповідають не лише спеціальні оливи для мототехніки з маркуванням 4T на упаковці, а й традиційні універсальні автомобільні моторні оливи

На наш погляд, відмінним рішенням для обслуговування всіх типів генераторів є напівсинтетична моторна олива SUNOCO SUPER C-3 GOLD 10W-30, яка відповідає вимогам як за показниками в’язкості, так і значно перевищує вимоги щодо експлуатаційних властивостей – API SN. Згідно класифікації API оливи вищих категорій якості повністю перекривають вимоги попередніх категорій, тому на цій оливі робота генератора буде більш надійною та довготривалою.

Завдяки напівсинтетичній основі олива SUNOCO SUPER C-3 GOLD 10W-30 має дуже високі антиокиснювальні властивості та легко витримує температурний режим, притаманний двигунам генераторів з повітряним охолодженням. Потужний сучасний пакет функціональних присадок оливи завдяки високим мийним властивостям забезпечить чистоту внутрішніх деталей двигуна і продовжені строки експлуатації.

Слід зауважити, що відмінною особливістю моторної оливи SUNOCO SUPER C-3 GOLD 10W‑30 є її універсальність застосування відносно типу пального двигуна. Це означає, що ця олива може використовуватися не тільки в бензинових, а й у газових та дизельних двигунах. Олива SUNOCO SUPER C-3 GOLD 10W‑30 також є ефективною для побутових та промислових електрогенераторів інших типів: дизельних, газових, газо-дизельних та ін.

Додаткова інформація про оливу за посиланням: SUNOCO SUPER C-3 GOLD 10W-30 (921013)