(044) 33-44-556
Інформаційні матеріали:

Global класи моторних олив для дизелів

Global Класифікація експлуатаційних властивостей олив для дизельних двигунів

Ці специфікації були спільно розроблені Асоціацією європейських виробників автомобілів (ACEA – Association des Constracteurs Europeens des Automobiles), членами Альянсу виробників автомобілів США (Alliance – Alliance of Automobile Manufacturers), Асоціацією виробників двигунів США (EMA – Engine Manufacturers Association) і Японською асоціацією виробників автомобілів (JAMA – Japan Automobile Manufacturers Association, Inc.). Розробка поєднує вимоги до моторних олив для дизельних двигунів в єдиних специфікаціях та призначена для використання в усьому світі.

Специфікація Global DHD-1 розповсюджується на оливи для дизелів вантажних автомобілів з повною масою понад 3900 кг.

Специфікації Global DLD-1, 2, 3  розповсюджуються на оливи для дизельних двигунів легкових автомобілів, мікроавтобусів та легких вантажних автомобілів.

 

Класифікація моторних олив для дизелів Global

Специфікація Опис
DHD-1 Моторні оливи призначені для високошвидкісних чотиритактних дизельних двигунів з важкими режимами роботи, які розроблені відповідно до світових стандартів викидів вихлопних газів 1998 року та новіших.

Основні вимоги Global DHD-1 близькі до вимог API CH-4. Оливи придатні для двигунів, що експлуатуються на дизельному пальному з високим вмістом сірки.

DLD-1 Основний рівень до експлуатаційних властивостей моторних олив для легких дизелів. Вимоги Global DLD-1 близькі до вимог ACEA A3/B3.
DLD-2 Вищий рівень експлуатаційних властивостей до моторних олив для легких дизелів. Енергоощадні оливи для двигунів, що експлуатуються на дизельному пальному з малим вмістом сірки.
DLD-3 Вищий рівень експлуатаційних властивостей до моторних олив для легких дизелів. Вимоги Global DLD-3 близькі до вимог ACEA A3/B4.

Оливи для двигунів, що експлуатуються на дизельному пальному з малим вмістом сірки.

Примітки

Для отримання повної та актуальної інформації щодо вимог моторних олив Global DHD-1  звертайтеся на сайт: www.jama.or.jp.

Для отримання повної та актуальної інформації щодо вимог моторних олив Global DLD-1, 2, 3  звертайтеся на сайт: www.truckandenginemanufacturers.org.