(044) 33-44-556
Інформаційні матеріали:

JASO класи моторних олив для дизелів

JASO Класифікація експлуатаційних властивостей олив для дизельних двигунів

 

Ці специфікації були розроблені Японською організацію стандартизації в галузі автомобільної промисловості (JASO – Japanese Automotive Standard Organization) та стосуються моторних олив для чотиритактних дизелів вантажних та легкових автомобілів. Відповідно до стандарту JASO M 355: 2017, моторні оливи класифікуються таким чином:

Класифікація моторних олив для дизелів JASO

Специфікація Опис
DH-1 Оливи з високим вмістом сульфатної золи (full SAPS), призначені для важких дизельних двигунів. Оливи придатні для двигунів, які використовують пальне зі вмістом сірки більше 0,05%. Не підходять для двигунів, обладнаних пристроями доочищення вихлопних газів.
DH2 Оливи зі зниженим вмістом сульфатної золи (mid SAPS), призначені для важких дизельних двигунів, особливо якщо вони оснащені пристроями доочищення вихлопних газів. Оливи придатні для двигунів, які використовують пальне зі вмістом сірки не більше 0,005%.
DH-2F Енергоощадні моторні оливи зі зниженим вмістом сульфатної золи (mid SAPS), призначені для важких дизельних двигунів. Оливи придатні для двигунів, які використовують пальне зі вмістом сірки не більше 0,005%.
DL-0 Оливи з високим вмістом сульфатної золи (full SAPS), призначені для легких дизельних двигунів. Альтернатива застосуванню олив API CF-4 у легких дизелях. Оливи придатні для двигунів, які використовують пальне зі вмістом сірки більше 0,05%.
DL-1 Енергоощадні малов’язкі оливи SAE xW-30, xW-20 з низьким вмістом сульфатної золи (low SAPS). Спеціально розроблені для легких дизельних двигунів, обладнаних пристроями доочищення вихлопних газів. Оливи придатні для двигунів, які використовують пальне зі вмістом сірки не більше 0,005%.

Примітка

Для отримання повної та актуальної інформації щодо вимог JASO M 355 до моторних олив для дизелів звертайтеся на сайт: www.jalos.or.jp